U15 – hodnocení utkání v Klatovech. Konečně utkání, které nám doufám otevřelo oči. Tedy myslím jak hráčům, tak trenérům. Klatovští borci nás zaplavili maximálním nasazením jak v obraně tak v útoku. Jejich nekonečná serie nájezdů a shazování na volné hráče dokonale rozleptala naši sebedůvěru. Asi jsme ještě při nedělním ránu spali. Po akční poradě v šatně přišel na hřiště úplně jiný tým, tedy přesněji řečeno, stejní hráči, ale s úplně jiným přístupem. Najednou jsme se soupeři vyrovnali nejen nasazením a bojovností, ale objevovaly se u nás prvky moderního basketbalu – rychlý protiútok, spolupráce s dlouhým, dohrávání akcí,bloky střel soupeřů. Z mého pohledu máme v týmu konečně pořádné rozehrávače – Honza a Mateo, pořádného střelce – Patrika, bojovného univerzála Ondru Víška, chytrého hráče na dlouhém Ondru. Nasazení jsme udrželi ale maximálně 6-7 minut ve čtvrtině. Po vystřídání se náš týmový výkon rozpadl. Neudrželi jsme totální nasazení po celých 10 minut. Ale NEVADí, jak Tomáš, Martin i Matěj se v rámci svých možností snažili pomoci. Jakmile doplníme tý m o další hráče 98 a udržíme vyrovnaný výkon po celých 10 minut, budeme zatápět každému týmu, který nám přijde do cesty. Ode mne SUPER nasazení v 2. poločase. To byla LIGA.