Tento týden čekalo na hráče U17 poslední utkání letošní sezony. Z důvodu jarních prázdnin jsme hráli v Pečkách nikoliv s týmem U17 ale víceméně s týmem U15. Přesto jsme celý zápas určovali tempo hry. Vycházeli jsme z pozorné obrany a přechodu do rychlého protiútoku. V postupném útoku jsme proti soupeřově nepohyblivé zóně používali především střelbu z rohů a nájezdy po zadní lajně. V první čtvrtině jsme vypracovali 11 bodový náskok, který jsme během druhé a třetí části udržovali a postupně navyšovali, stav tak po třetí části vyzníval v náš prospěch 41:58. Ve čtvrté čtvrtině jsme obranu ještě zpozorněli, což přineslo velké množství protiútoků, čtvrtá část skončila poměrem 6:27. Konečné skóre utkání 47:85.

Nejlepší střelci zápasu: Fiala 27, Švojgr 26, Kostka a Vokurka 10 bodů.