Zprávy trenérů Šmoulinka

Turnaj v Rokycanech – 9.4.2017

Rozlosování:
10.45 SKB Rokycany – BSS Sparta
11.30 V.Ohrada -Porg Praha
12.15 ŠSK Slaný -BSS Sparta
13.00 SKB Rokycany -Porg Praha
13.45 V.Ohrada -ŠSK Slaný
14.30 BSS Sparta -Porg Praha
15.15 SKB Rokycany -ŠSK Slaný
16.00 V.Ohrada – BSS Sparta
16.45 Porg Praha – ŠSK Slaný
17.30 SKB Rokycany – V. Ohrada

Adresa haly: Jiráskova 1033,Rokycany

Sraz hráčů v 10:45 u 3. ZŠ nebo v 11:45 na místě

Turnaj na Kladně – 26.3.2017

Rozlosování:

9:00 ŠSK Slaný – USK Praha
10:00 Sokol Kladno-USK Praha
11:00 ŠSK Slaný-BC Nový Jičín
12:00 BC Nový Jičín- USK Praha
13:00 Sokol Kladno – ŠSK Slaný
14:00 Sokol Kladno- BC Nový Jičín

Adresa haly: T. G. Masaryka 1391, Kladno

Sraz hráčů v 8:00 u 3.ZŠ nebo v 8:30 na místě

Turnaj v Praze – 12.2.2017

Rozpis turnaje:
11:30 Olomouc – Slaný
12:30 Porg – Olomouc
13:30 Basketbal School Sparta – Olomouc
14:25 Vyhlášení Olomouc, společné focení
14:30 Slaný – Porg
15:30 Slaný – Basketball School Sparta
16:25 Vyhlášení Slaný
16:30 Basketball School Sparta – Porg
17:35 Vyhlášení Porg, Basketball School Sparta

Adresa haly:
TJ Slavoj Břevnov – Bělohorská 7, Praha 6 (zastávka tram Malovanka)

Odjezd hráčů v 10:30 od 3. ZŠ

Turnaj ve Slaném – 15.1.2017

Pořadatel: BK Kralupy Junior
Místo: Víceúčelová sportovní hala, Lacinova 1720, Slaný (vstup z ulice U Stadionu I.)

Rozlosování:
8:30 Slaný – Pardubice
9:45 Kralupy – Litoměřice
11:00 Pardubice – Kralupy
12:15 Litoměřice – Slaný
13:30 Pardubice – Litoměřice
14:45 Slaný – Kralupy

Sraz hráčů v 8:00.

Turnaj ve Slaném – 4.12.2016

Rozpis turnaje:
9:00 – 10:00 ŠSK Slaný – Velká Ohrada
10:00 – 11:00 BS Sparta – PORG Basket
11:00 – 12:00 ŠSK Slaný – BS Sparta
12:00 – 13:00 Velká Ohrada – PORG Basket
13:00 – 14:00 BS Sparta – Velká Ohrada
14:00 – 15:00 ŠSK Slaný – PORG Basket

 

Sraz hráčů v 8:30 na 3. ZŠ

Turnaj v Kolíně – 6.11.2016

Rozpis turnaje:
9:00 BC Kolín – PORG Kluci
10:00 ŠSK Slaný – Kladno
11:00 Kladno – PORG Kluci
12:00 BC Kolín – ŠSK Slaný
13:00 ŠSK Slaný – PORG Kluci
14:00 BC Kolín – Kladno

Adresa haly:
Bezručova 980, Kolín (vstup do tělocvičny od parkoviště supermarketu BILLA – Seifertova ulice)

Odjezd hráčů v 8:00 od 3. ZŠ

Turnaj ve Slaném – 23.10.2016

Rozpis turnaje:
9:00 ŠSK Slaný – Nové Strašecí
10:00 BA Roudnice – SKB Rokycany
11:00 SKB Rokycany – ŠSK Slaný
12:00 Nové Strašecí – BA Roudnice
13:00 SKB Rokycany – Nové Strašecí
14:00 ŠSK Slaný – BA Roudnice

Sraz hráčů v 8:30 na 3. ZŠ

Turnaj Wizards Praha – 25.9.2016

Místo konání: ZŠ Olešská, Olešská 2222/18, Praha 10

Rozpis turnaje:

10:00 BC Wizards – BS Sparta
11:00 Velká Ohrada – ŠSK Slaný
12:00 BS Sparta – Velká Ohrada
13:00 BC Wizards – ŠSK Slaný
14:00 BS Sparta – ŠSK Slaný
15:00 BC Wizards – Velká Ohrada

Odjezd bude 25.9. v 9:15 od 3. ZŠ

Go to Top